Mistrzostwa Spławikowe Szkółek Wędkarskich Okręgu Mazowieckiego PZW, 08.09.2019 r. - Kanał Żerański

W niedzielę 8 września 2019 r. Kanał Żerański w Kobiałce, był po raz kolejny  areną zmagań młodych wędkarzy, którzy uczestniczyli w zawodach zorganizowanych przez Komisję Młodzieżową OM PZW. Punktualnie o 8.00 sędzia główny zawodów kol. Wojciech Szubierajski wraz z  Przedstawicielami Komisji Młodzieżowej kol. Cezarym Wieczorkiem, oraz kol. Robertem Kowalczykiem, powitali uczestników zawodów i przystąpiono do losowania stanowisk.

W zawodach wzięło udział 101 młodych zawodników w trzech kategoriach wiekowych: U-12, U-14 i U-16, oraz w kategorii integracyjnej. Łącznie zgłoszono  17 drużyn.

Pogoda w tym dniu nie sprzyjała zawodnikom. Przez całe zawody padał deszcz. Ryby pomimo deszczu współpracowały z zawodnikami. Łowiono głównie ukleje, lecz trafiały się płocie i leszcze w siatkach zawodników. Po zakończeniu łowienia na wszystkich uczestników czekał gorący posiłek, po którym rozpoczęto ceremonię nagradzania najlepszych zawodników i zawodniczek.  

Zdobywcy miejsc 1-6 w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej otrzymali pamiątkowe puchary  i dyplomy, a wszyscy uczestnicy po wędkarskim gadżecie. Zwycięzców dekorował Sekretarz Zarządu , Przewodniczący Komisji Młodzieżowej kol. Cezary Wieczorek, przy pomocy Członka Prezydium kol. Ryszarda Kosa, kol. Grzegorza Zielonego Członka Zarządu i kol. Roberta Kowalczyka z Komisji Młodzieżowej.

Komisja Młodzieżowa dziękuje wszystkim zawodnikom oraz ich opiekunom za udział w Mistrzostwach, bowiem mają one na celu integrację młodzieży i dobrą zabawę. Miejmy nadzieję, że za rok frekwencja będzie jeszcze większa. Dziękujemy sponsorom:  Match Pro, Konger i Colmic, dzięki którym zwycięzcy oraz pozostali uczestnicy wrócili z Mistrzostw uśmiechnięci.

Do zobaczenia na kolejnych zawodach!

wyniki