Biuro Zarządu Okręgu Mazowieckiego PZW nieczynne do odwołania!

      Uprzejmie informujemy, że od 12.02.2021 r. Biuro Zarządu Okręgu Mazowieckiego Polskiego Związku Wędkarskiego w Warszawie, mieszczące się w Domu Wędkarza przy ul. Twardej 42, będzie nieczynne ze względu na zagrożenie koronawirusem –  dwóch pracowników ma  pozytywny wynik na obecność Covid -19.

Dlatego w trosce o bezpieczeństwo wędkarzy, działaczy i pracowników naszego Okręgu podjęliśmy decyzję wspólnie z członkami Zarządu o zamknięciu Biura Z.O., które będzie nieczynne od 12 lutego br. do odwołania.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji za pośrednictwem poczty elektronicznej: biuro@ompzw.pl (pracownicy Biura ZO będą pracowali zdalnie w godzinach urzędowania biura (pn. - pt.). Mogą również Państwo skorzystać ze skrzynki podawczej umieszczonej przed wejściem do Biura ZO na II p. w Domu Wędkarza.

Cały czas czynna będzie Kasa Kół Dzielnicowych Okręgu Mazowieckiego (na parterze w Domu Wędkarza), gdzie można uiszczać składki członkowskie i uzyskać zezwolenie na wędkowanie w roku 2021. Składki można także wnosić za pośrednictwem platformy cyfrowej, która znajduje się na stronie internetowej Okręgu (www.ompzw.pl) w zakładce „składki”/„e-składki”.

Prosimy o wyrozumiałość w związku z zaistniałą sytuacją. Niniejsza decyzja podyktowana jest troską o nasze wspólne bezpieczeństwo.

Z poważaniem

Dyrektor Biura ZO Maz. PZW

inż. Janusz Klenczon