KOMUNIKAT NR 1 - XIII Okręgowa Olimpiada Młodzieży w Sportach Wędkarskich

    Komisja Młodzieżowa Zarządu Okręgu Mazowieckiego PZW organizuję  w  dniach 06-07.07.2019r.  XIII Olimpiadę Młodzieży  w Sportach Wędkarskich w miejscowości Dobrzyń nad Wisłą.

Patroni Honorowi :

Pan Piotr Wiśniewski – Burmistrz Dobrzynia nad Wisłą

Pan Zbigniew Bedyński - Prezes Zarządu Okręgu Mazowieckiego PZW                                       

W Olimpiadzie prawo startu mają członkowie uczestnicy z aktualnymi opłatami OM PZW do lat 16 oraz drużyny z Kół OM w składzie 3 osobowym w kategoriach :

  • Dzieci do lat 12       ( rocznik 2007 )
  • Kadeci do lat 14      ( rocznik 2005 )
  • Juniorzy do lat 16    ( rocznik 2003 )

    Zawodnicy rywalizować będą w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej. Organizator wprowadza limit zgłoszonych drużyn do 2 lub 6 osób indywidualnie. Zbiórka zawodników i sędziów, oraz miejsce zawodów spławikowych zostanie podana w komunikacie nr2 . Uroczyste otwarcie XIII Okręgowej Olimpiady Młodzieży w Sportach Wędkarskich odbędzie się w dniu 06.07.2019 około godziny 16.00 w Dobrzyńskim Centrum Sportu i Turystyki przy ul. Licealnej 1a.

    Zawodnik młodszej kategorii wiekowej ma prawo startu w wyższej kategorii wiekowej. Olimpiada odbędzie się zgodnie z zatwierdzonym przez Radę ds. Młodzieży ZG PZW Regulaminem Olimpiad.

    Zgłoszenie drużyny i zawodników indywidualnych z podziałem na kategorie z podaniem daty urodzenia , należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 07.06.2019r. na adres: Okręg Mazowiecki PZW, ul. Twarda 42, 00-831 Warszawa lub e-mailem : sport@ompzw.pl. Wszelkich informacji udziela Kol. Cezary Wieczorek pod nr tel. 881 454 360.

   Reprezentacja Koła w składzie 3 zawodników i 2 opiekunów uczestniczy w Olimpiadzie bezpłatnie, w przypadku większej ilości opiekunów należy wpłacić kwotę 70 zł za dodatkowego opiekuna ( są to koszty zakwaterowania i wyżywienia) . Opłatę należy dokonać w  kasie Okręgu lub przelewem na konto OM PZW w tytule opłaty należy wpisać  „Olimpiada Okręgowa 2019”- imię nazwisko opiekuna oraz nazwę i nr koła. Nocleg zawodników i opiekunów -  DCSiT, internat  oraz w gospodarstwie agroturystycznym. Zwycięzcy poszczególnych konkurencji i kategorii będą nagrodzeni dyplomami i medalami a drużyny pucharami.

Karta zgłoszeniowa

Wiceprezes ds. sportu i Młodzieży

Wojciech Szubierajski