Kurs Instruktorów Wędkarstwa Rzutowego, oraz Kurs na Sędziego Klasy Podstawowej w Dyscyplinie Rzutowej Dobrzyń nad Wisłą 12 - 14 kwiecień 2019 r.

Celem kursu jest przygotowanie kadry instruktorskiej PZW do organizowania i prowadzenia zajęć oraz treningów w wędkarstwie rzutowym. Z uwagi na spodziewany, zróżnicowany stan wiedzy uczestników kursu na temat wędkarstwa rzutowego ,w programie kursu znajdą się zajęcia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych instruktorów. Zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzić będą trenerzy wędkarstwa rzutowego i czołowi polscy zawodnicy  .

Uczestnicy kursu uzyskają  stosowne zaświadczenia o nabyciu uprawnień instruktorskich w wędkarstwie rzutowym.

            Zachęcając do delegowania swoich przedstawicieli do udziału w kursie pragniemy zwrócić uwagę, że od 1996 r. dyscyplina rzutowa (uproszczony 3-bój spinningowy) jest jedną z konkurencji Ogólnopolskich Olimpiad Młodzieży Wędkarskiej, które niezmiennie cieszą się wielką popularnością wśród młodych wędkarzy. Powodzenie waszych młodych reprezentantów w w/w imprezie a także w zawodach rzutowych rozgrywanych w PZW na wszystkich szczeblach i we wszystkich kategoriach, zależy w dużej mierze od posiadania wyszkolonej kadry trenerskiej.

          Zgłoszenia przesyłamy do biura działu sportu lub na adres e-mail sport@ompzw.pl,  do dnia 08.04.2019r. Koszt uczestnictwa to 200zł od osoby, wpłacamy na konto Okręgu Mazowieckiego BZ WBK SA 10 O/Warszawa 11 1090 2574 0000 0006 4400 0281.

Każdy uczestnik w ramach opłaty ma zapewniony nocleg : Dobrzyńskie Centrum Sportu i Turystyki

ul. Licealna 1a; 87-610 Dobrzyń nad Wisłą, oraz wyżywienie tj. kolację, śniadanie, obiad.

Program kursu