Komisje Problemowe

I. Komisja ds. Organizacyjnych i Promocji

Kol. Mirosław Konopka – wiceprezes ds. organizacyjnych i promocji

1. Kol. Artur Walkiewicz  (k-26) - przewodniczący

2. Kol. Jerzy Adamkiewicz (k-7)

3. Kol. Piotr Bojanek (k-6)

4. Kol. Waldemar Grzelak (k-2)

5. Kol. Krzysztof Kobryniak (k-87)

6. Kol. Sławomir Olikowski (k-15)

7. Kol. Bogdan Recielski (k-9)

8. Kol. Mariusz Seń (k-7)

9. Kol. Zdzisław Szacherski (k-66)

10. Kol. Tadeusz Szewczyk (k-53)

11. Kol. Andrzej Zieliński (k-5)

12. Marcin Popowski – pracownik biura       

II. Komisja ds. Zagospodarowania i Ochrony Wód:

Kol. Marek Roszkiewicz – wiceprezes ds. Zagospodarowania i Ochrony Wód

1. Kol. Stanisław Prusaczyk  (k-15) - przewodniczący

2. Kol. Szczepan Czernecki  (k-53)

3. Kol. Tomasz Frelik  (k-6)

4. Kol. Dariusz Gruczek  (k-15)

5. Kol. Artur Gurtat  (k-7)

6. Kol. Wojciech Jarząbek (k-38)

7. Kol. Krzysztof Kobryniak (k-87)

8. Kol. Artur Komar (k-13)

9. Kol. Ryszard Kos (k-79)

10. Kol. Tadeusz Kosakowski (k-4)

11. Kol. Tadeusz Lubowiecki (k-126)

12. Kol. Eugeniusz Puk (k-12)

13. Kol. Bogdan Recielski (k-9)

14. Kol. Wiesław Stańczak (k-3)

15. Kol. Dariusz Stefanek (k-28)

16. Kol. Artur Walkiewicz (k-26)

17. Kol Kazimierz Mazurek (k-1)

III. Komisja ds. Ekonomiczno – Finansowych:

Kol. Waldemar Borowy – skarbnik Z.O.

1. Kol. Wiesław Stańczak (k-3) - przewodniczący

2. Kol. Zdzisław Szacherski (k-66)

3. Kol. Sławomir Olikowski (k-15)

4. Kol. Michał Fijałkowski (k-7)

IV. Komisja ds. Inwestycyjno – Schroniskowych:

 Kol. Tomasz Młynarczyk – wiceprezes ds. inwestycyjno-schroniskowych

1. Kol. Ryszard Kos (k-79) - przewodniczący

2. Kol. Jerzy Adamkiewicz (k-7)

3. Kol. Piotr Bojanek (k-6)

4. Kol. Waldemar Chendyński (k-5)

5. Kol. Mirosław Konopka (k-13).

6. Kol. Sławomir Olikowski (k-15)

7. Kol. Bogda Penconek (k-4)

8. Kol. Grzegorz Szerszeniewski (k-1)

9. Kol. Marek Walczak (k-3)

10. Kol. Adam Woszczak (k-139)

11. Kol. Andrzej Jończyk – specjalista ds. inwestycyjnych okręgu

V. Okręgowy Kapitanat Sportowy:

Kol. Wojciech Szubierajski – wiceprezes ds. sportu i młodzieży

1. Kol. Wojciech Szubierajski (k-14) – przewodniczący

2. Kol. Waldemar Grzelak (k-2)

3. Kol. Robert Andrasik (k-6)

4. Kol. Tomasz Frelik (k-6)

5. Kol. Adam Kryszczak (k-70)

6. Kol. Marek Krawiecki (k-7)

7. Kol. Zbigniew Turek (k-29)

8. Kol. Cezary Wieczorek (k-9)  

9. Kol. Grzegorz Zielony (k-2)

10. Kol. Grzegorz Włodarczyk – pracownik biura

Okręgowa Komisja Młodzieżowa:

1. Kol. Cezary Wieczorek (k-9) – przewodniczący

2. Kol. Robert Kowalczyk (k-29)

3. Kol. Piotr Krzyżak (k-9)

4. Kol. Kamil Rawski (k-84)

5. Kol. Krzysztof Turek (k-29)

6. Kol. Michał Kołodziejski (k-114)

Okręgowe Kolegium Sędziowskie:

1. Kol. Waldemar Grzelak (k-2) - przewodniczący

2. Kol. Jan Kubaszewski (k-36)

3. Kol. Waldemar Pastusiak (k-90)

4. Kol. Adam Antczak (k-7)

5. Kol. Andrzej Iwiński (k-31)

6. Kol. Antoni Jabłoński (k-60)

7. Kol. Bogdan Milewski (k-41)

8. Kol. Wojciech Palmowski (k-103)

9. Kol. Stefan Nargiełło (k-41

VI. Komisja ds. Odznaczeń:

Kol. Mirosław Konopka – wiceprezes ds. organizacyjnych i promocji

1. Kol. Robert Fabisiak (k-61) - przewodniczący

2. Kol. Adam Antczak (k-7)

3. Kol. Waldemar Chendyński (k-5)

4. Kol. Stefan Gaś (k-1)

5. Kol. Ryszard Kos (k-79)

6. Kol. Piotr Małecki (k-39)

7. Kol. Sławomir Olikowski (k-15)

8. Kol. Jerzy Pawłowski (k-136)

9. Kol. Leszek Szyler (k-75)

VII. Komisja ds. Oceny Działalności Kół:

Kol. Mirosław Konopka – wiceprezes ds. organizacyjnych i promocji

1. Kol. Piotr Bojanek (k-6) – przewodniczący

2. Kol. Jarosław Gadzała (k-49)

3. Kol. Waldemar Grzelak (k-2)

4. Kol. Jerzy Janczarek (k-15)

5. Kol. Adam Jędrych (k-1)

6. Kol. Marek Koper (k-7)

7. Kol. Józef Lupa (k-13)

8. Kol. Tomasz Młynarczyk (k-39)

9. Kol. Zdzisław Szacherski (k-66)

10. Kol. Cezary Wieczorek (k-9)

VIII. Komisja ds. Współpracy z Kołami

1. Kol. Tomasz Młynarczyk (k-39) Koła nr: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 28, 35, 39, 58, 79, 90, 100.

2. Kol. Tadeusz Szewczyk (k-53) Koła nr: 8, 10, 12, 17, 31, 43, 56, 62, 99.

3. Kol. Ryszard Kos (k-79) Koła nr: 9,11,18, 32, 33, 41, 50, 51, 53, 59, 75, 78, 91, 97.

4. Kol. Mirosław Konopka (k-13) Koła nr: 13, 15, 20, 22, 24, 30, 37, 48.

5. Kol. Wojciech Szubierajski (k-14) Koła nr: 14, 19, 21, 23, 29, 61, 84, 88, 94.

6. Kol. Artur Walkiewicz (k-26) Koła nr: 16, 25, 26, 45, 46, 96. 

7. Kol. Waldemar Borowy (k-64) Koła nr: 34, 38, 42, 60, 63, 64, 65, 72, 80, 81, 86, 87.

8. Kol. Zdzisław Szacherski (k-66) Koła nr: 36, 40, 49, 52, 54, 55, 66, 67, 69, 70, 73, 74, 83, 68, 86.

9. Kol. Tadeusz Lubowiecki (k-126) Koła nr: 102, 103, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124