Mamy Mistrza i Wicemistrza Polski w wędkarstwie spławikowym !!!

W dniach 5-7.07.2019r. na Zbiorniku Słok, rozgrywane były Mistrzostwa Polski Juniorów U-20, oraz Kadetów U-15 w Wędkarstwie Spławikowym. Okręg Mazowiecki reprezentowało w sumie 11 zawodników oraz 1 zawodniczka. Nasi reprezentanci osiągnęli świetne wyniki w dwóch kategoriach wiekowych. Kategoria U-15 to Radek Fabisiak(Koło 9 w Błoniu) i tytuł Wicemistrza Polski, oraz Kacper Wróblewski(Koło 9 w Błoniu) zajmujący 4 miejsce!. Kategoria U-20 to Bartek Krzyżak(Koło 9 w Błoniu) i tytuł Mistrza Polski, oraz Jakub Wróblewski (Koło 9 w Błoniu) zajmujący 4 miejsce. Wielkie Gratulacje dla wszystkich zawodników i życzymy sukcesów na zbliżających się Mistrzostwach Świata, które odbędą się w sierpniu w Hiszpanii. Polskę będą reprezentować w kategorii U-15 Radek i Kacper, a w kategorii U-20 Bartek. Życzymy samych sukcesów i wiele chwil radości na Mistrzostwach Świata.

W kategorii kadetów kolejni nasi zawodnicy zajęli następujące miejsca:  Maciej Łaniewski (Koło 14 Marki) zajął 10 miejsce, Mateusz Raczykiewicz (Koło 14 Marki) zajął 23 miejsce, kol. Jakub Nowakowski (Koło 29 Kobyłka)  zajął 24 miejsce, Milena Duklas (Koło 29 Kobyłka) 31 miejsce.

W kategorii juniorów kolejni nasi zawodnicy zajęli następujące miejsca: Szymon Kucharski  (Koło 2 Warszawa Żoliborz) zajął 6 miejsce, Mateusz Durajczyk (Koło nr 1 Warszawa Śródmieście) zajął 9 miejsce, Jakub Rusek (Koło 88 Wyszków) zajął 46 miejsce, Bartosz Gajewski (Koło 29 Kobyłka) zajął 5o miejsce. W Mistrzostwach, łącznie wzięło udział 107 zawodniczek i zawodników z całej wędkarskiej Polski. Gratulacje dla zwycięzców oraz całej mazowieckiej ekipy.