Ankieta dotycząca wędkarstwa trociowo-łososiowego

Szanowny Wędkarzu,

Zakład Bioekonomiki Rybactwa Instytutu Rybactwa Śródlądowego po raz drugi zwraca się z prośbą o wypełnienie i wysłanie ankiety dotyczącej wędkarstwa trociowo-łososiowego. Wyniki badań, które prowadzimy będą nam bardzo pomocne w ocenie skuteczności zarybień trocią wędrowną i łososiem polskich rzek uchodzących do Bałtyku, poznania profilu motywacyjnego wędkarzy, a także w celu ukazania ogólnej rangi wędkarstwa trociowego i łososiowego w naszym kraju.
To są już kolejne badania, realizowane przez Instytut, których celem jest nie tylko poznanie skali i znaczenia  wędkarstwa w naszym kraju, ale również mają służyć optymalizacji zabiegów zarybiania, ochrony stad troci i łososia oraz opracowywaniu strategii zarządzania populacjami tych gatunków. Chcielibyśmy również podziękować wszystkim respondentom, którzy brali udział w tegorocznych badania, jaki również w tych sprzed roku.  Dziękujemy za Wasz wkład w rozwój badań  naukowych służących naszej wspólnej pasji  - pięknym i walecznym rybom.
Chcemy, aby ankieta dotarła do jak największej liczby wędkarzy łowiących trocie i łososie, prosimy zatem o pomoc w dystrybucji linku do ankiety i udostępnianie go na stronach internetowych, profilach czy grupach poświęconych tej pasji.

https://ankiety.infish.com.pl/ankieta/6/6dd3f384482e79a0e49da07da477ac8c

Dziękujemy!
W imieniu Zakładu Zakład Bioekonomiki Rybactwa Instytutu Rybactwa Śródlądowego