KOMUNIKAT NR 1 - XI Okręgowa Olimpiada Młodzieży w Sportach Wędkarskich

Komisja Młodzieżowa Zarządu Okręgu Mazowieckiego PZW organizuję  w  dniach 27-28.05.2017r.  XI Olimpiadę Młodzieży  w Sportach Wędkarskich w miejscowości Soczewka k/Płocka.

Patroni Honorowi :

Pan Mirosław Krysiak – Wójt Gminy Nowy Duninów

Pan Mariusz Bieniek - Starosta Płocki

Pan Zbigniew Bedyński - Prezes Zarządu Okręgu Mazowieckiego PZW                                    

W Olimpiadzie prawo startu mają członkowie uczestnicy OM PZW do lat 16 oraz drużyny z Kół OM w składzie 3 osobowym w kategoriach :

  • Dzieci do lat 12                ( rocznik 2005 )
  • Kadeci do lat 14               ( rocznik 2003 )
  • Juniorzy do lat 16            ( rocznik 2001 )

Zawodnicy rywalizować będą w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej. Organizator wprowadza limit zgłoszonych drużyn do 2 lub 6 osób indywidualnie. Zbiórka zawodników i sędziów, oraz miejsce zawodów spławikowych zostanie podana w komunikacie nr2 . Uroczyste otwarcie XI Okręgowej Olimpiady Młodzieży w Sportach Wędkarskich odbędzie się w dniu 27.05.2017 około godziny 16.00 w Ośrodku Szkoleniowo – Wypoczynkowym „Mazowsze” mieszczącym się  w miejscowości Soczewka 1. Współrzędne geograficznymi, pod którymi mieści się Ośrodek  : 52.544924N,  19.574412E.

Zawodnik młodszej kategorii wiekowej ma prawo startu w wyższej kategorii wiekowej. Olimpiada odbędzie się zgodnie z zatwierdzonym przez Radę ds. Młodzieży ZG PZW Regulaminem Olimpiad.

Zgłoszenie drużyny i zawodników indywidualnych z podziałem na kategorie z podaniem daty urodzenia , należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 19.05.2017r. na adres: Okręg Mazowiecki PZW, ul. Twarda 42, 00-831 Warszawa lub e-mailem : sport@ompzw.pl. Wszelkich informacji udziela Kol. Cezary Wieczorek pod nr tel. 881 454 360.

Reprezentacja Koła w składzie 3 zawodników i 2 opiekunów uczestniczy w Olimpiadzie bezpłatnie, w przypadku większej ilości opiekunów należy wpłacić kwotę 60 zł za dodatkowego opiekuna ( są to koszty zakwaterowania i wyżywienia) . Opłatę należy dokonać w  kasie Okręgu lub przelewem na konto OM PZW  w tytule opłaty należy wpisać  „Olimpiada Okręgowa 2017”- imię nazwisko opiekuna oraz nazwę i nr koła. Nocleg zawodników i opiekunów -  Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy „Mazowsze”, Soczewka 1. Zwycięzcy poszczególnych konkurencji i kategorii będą nagrodzeni dyplomami i medalami a drużyny pucharami.

K A R T A  Z G Ł O S Z E N I A

 

                                                                                                        Wiceprezes ds. sportu i Młodzieży

                                                                                                       Wojciech Szubierajski

Wasze komentarze (0)