Ogłoszenie o Pracę - Specjalista ds. Sportu

Okręg Mazowiecki Polskiego Związku Wędkarskiego w Warszawie

Stanowisko: Specjalista ds. Sportu

Miejsce pracy: Serock, ul. Retmańska 75

Okręg Mazowiecki Polskiego Związku Wędkarskiego w Warszawie poszukuje zaangażowanej i odpowiedzialnej osoby do pracy w Zespole organizacyjnym i sportu. Jeśli pasjonujesz się wędkarstwem,  sportem i organizacją wydarzeń, ta oferta jest dla Ciebie!

 Obowiązki:

  • Organizacja i koordynacja zawodów wędkarskich na szczeblu okręgowym i krajowym.
  • Współpraca z Okręgowym Kapitanatem Sportowym, Okręgowym Kolegium Sędziowskim, Okręgową Komisją Młodzieżową oraz Przewodniczącymi poszczególnych dyscyplin wędkarskich w zakresie organizacji i przygotowania do realizacji zaplanowanych imprez sportowych dla uczestników
  • Współpraca z Kołami, klubami wędkarskimi oraz innymi organizacjami sportowymi.
  • Obsługa techniczna oraz zabezpieczenie pod względem techniczno-administracyjnym działalności  w obszarze sportu wędkarskiego i działalności z młodzieżą.
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z zawodami i aktywnościami sportowymi.
  • Promowanie sportu wędkarskiego wśród różnych grup wiekowych.
  • Udział w tworzeniu strategii rozwoju sportu wędkarskiego w Polsce.
  • Obsługa sprzętu biurowego

 Wymagania:

  • Wykształcenie średnie, wyższe mile widziane kierunki: sport, zarządzanie, turystyka.
  • Doświadczenie w organizacji wydarzeń sportowych będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej.
  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Prawo jazdy kategorii B.

 Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji z tradycjami.
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i inicjatyw.
  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego.

Jak aplikować:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: biuro@ompzw.pl z tytułem „Specjalista ds. Sportu” do dnia 19.08.2024 r.

Klauzula RODO:

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Okręg Mazowiecki Polskiego Związku Wędkarskiego z siedzibą w Warszawie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

 Informacja RODO:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Okręg Mazowiecki Polskiego Związku Wędkarskiego z siedzibą w Warszawie, ul. Twarda 42. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z przepisami RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Okręg Mazowiecki Polskiego Związku Wędkarskiego zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Dołącz do nas i rozwijaj swoją pasję razem z nami!